SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş.

Güvenli ve İstikrarlı Çalışma Anlayışı

Yönetim Yapısı

Yönetim Kurulu Üyeleri

Murat Hakan ÇİL
Yönetim Kurulu Başkanı
Sekuro Plastik Ambalaj San. A.Ş.’de kurucu ortak olan ÇİL, 1999 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına atanmıştır. 2010 senesinde Sekuro Plastik Ambalaj San. A.Ş.’nin iştiraki olarak kurulan Polifilm Ambalaj San. A.Ş.’nin de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen ÇİL, halen bu iki görevini devam ettirmektedir.

Tuğba TANRIKULU ÇİL
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Lisans eğitimini 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi U.B.F./ Turizm İşletme bölümünde tamamlayan ÇİL, 2010 senesinde Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansına başlamıştır. Lisans eğitiminin ardından sırasıyla BUMED ve Doğuş GYO A.Ş. de çeşitli görevlerde bulunduktan sonra Şubat 2013’te Sekuro Plastik Ambalaj San. A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine başlamış ve halen devam etmektedir.

Hakan ATİTÜRK
Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
İnönü Üniversitesi / İşletme Bölümü’nden 1982 senesinde mezun olan ATİTÜRK, 1980 senesinde Tarım Bakanlığı Tahakkuk Bölümü’nde profesyonel hayatına başlamıştır. 1983 senesinde Garanti Bankası Teftiş Kurulu’nda göreve başlayan ATİTÜRK, sırasıyla İzmir Bölge Müdür Yardımcılığı, Şube Müdürlükleri, Pazarlama Birim Müdürlüğü sonrası Finansbank, Osmanlı Bank ve Anadolu Bank’ta Genel Müdür Yardımcılığı yapmış, ardından GSD Yatırım Bankası’nda Genel Müdürlük görevini devralmıştır. 

SEKURO

Yönetim Yapısı

Organizasyon Şeması

Sekuro Organizasyon Şemasını inceleyin.