SEKURO'DAN HABERLER

Haberler

Yeni Fabrikamız Bozüyük'te!

10-05-2017
1997 yılında kurulan firmamızın kuruluşundan beri yerleşik olduğu Gebze fabrikası 2009 yılından itibaren yapılan yeni dönem yatırımları ile birlikte firmanın gelişme projeksiyonuna hizmet edebilecek bir alan olarak yeterli olmamaktaydı. Bu çerçevede yeni bir alan arayışı uzun yıllarca devam etti.

Bu alan m2 olarak büyümeye elverişli olması gerekirken aynı zamanda pazarlara ve hammadde ulaşımına uygun lojistik yetenekleri, sanayiye uygun sosyal yapıya sahip olmalıydı.

Bu çerçevede 2011 yılında Bozüyük Organize Sanayi Bölgesinde 72.501 m2 olarak alan tahsis edilmiş, alan üzerinde üretim dinamiklerimize uygun inşaat tasarımı yapılmış ve toplam da 9.000 m2'ye yakın bir kapalı alan inşa edilmiştir.

2014 yılında ise yeni fabrikamıza taşınma işlemi başlamış ve tamamlanmıştır.

Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi, Bozüyük Lojistik Köyüne 4 Km, Gemlik Limanına 1,5 saatlik karayolu mesafesindedir. Bursa-Ankara Karayolu üzerinde yerleşik Sanayi Bölgesi Eskişehir'e 26 Km, Bozüyük Merkeze ise 7 km mesafededir ve Marmara, İç Anadolu, Akdeniz ve Ege Bölgeleri karayolları kesişme noktasının üzerindedir. Kıtalararası Ticaretin güzergahı olan Tarihi İpek Yolu da Bozüyük'ten geçmektedir.

İstanbul-Ankara Yüksek Hızlı Tren hattı üzerindeki Bozüyük istasyonuna İstanbul'dan ulaşım 2,15 dakika iken, 2018'de açılması planlanan Bursa-Sivrihisar Otoyolu ile İstanbul'dan Karayolu ile Bozüyük'e ulaşım 1 saat 20 dakika olarak öngörülmektedir.

Fabrikamızda kurulu trafo gücü 3.200 Kw'dır. Ağır ve hafif araçlar için 2 adet giriş/çıkış kapısı bulunmaktadır. Yeşil alanları tamamlanmış, Çevre ve İş güvenliği kriterlerine yapılandırılmıştır. Klimatize edilmiş soyunma odaları, yemekhane, doktor odası ve çalışma alanları ile donatılmıştır.